KONST / Litografier / Litografi 8181125
nr 818 1125
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Litografi, Maria Hillfon (f. 1945), 179/380, SIGNERAD, motivets mått: 35X29
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:06:09
100 kr
200 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon